Menu Zamknij

All Building Solutions rozpoczęła swoją przygodę w branży budowlanej już ponad 14 lat temu, gdy formie jednoosobowej działalności gospodarczej rozpoczęła świadczyć usługi budowlano-remontowe markowych sklepów sieciowych w Polsce i Europie.

Od samego początku do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających.

To właśnie zadowolenie Klientów jest naszym jednym z głównych celów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była na najwyższym poziomie. Przez te wszystkie lata nabyliśmy ogromnego doświadczenia i fachowej wiedzy w branży budowlanej dzięki czemu poszerzyliśmy zakres prowadzonej działalności o usługi elektryczne i dekarskie. Co pozwala nam na kompleksową budowę domów od podstaw.

Z upływem czasu nasza firma zaczęła się w szybkim tempie rozwijać realizując przy tym wiele znaczących projektów i inwestycji. Na dzień dzisiejszy zrealizowaliśmy ponad 300 sklepów o pow. od 50 m2 do 2500 m2.

Dowodem naszej solidności i zaufania jest fakt, że możemy pochwalić się dużą rzeszą stałych, Klientów, która z dnia na dzień powiększa się. Z naszych usług oprócz Klientów indywidualnych korzystają liczne duże firmy i instytucje z całej Europy, czego potwierdzeniem są uzyskane rekomendacje.

Inwestując w ciągły rozwój firmy i dbając przede wszystkim o zadowolenie naszych Klientów od 2012 roku zaczęliśmy działalność, jako spółka

All Building Solution Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Obecnie posiadamy:

  • 7 zespołów z 6 pracownikami budujący wyłącznie sklepy .
  • 20 rzemieślników, którzy budują i remontują domy oraz mieszkania
  • 15 osobowy zespół elektryków, świadczący kompleksowe usługi elektryczne
  • zespół dekarzy
  • nad nimi czuwa 10 kierowników projektów.